Технології виробництва СІП панелей

SIP (англ., Structural Insulated Panel) - це будівельний матеріал, який складається з двох плит ОСП по краях і шару наповнювача між ними. ОСП плити і внутрішній наповнювач (пінополістирол або мінеральна вата) склеюються між собою за допомогою поліуретанового клею під тиском. СІП-панелі використовуються для будівництва житлових будинків або ж маленьких прибудов до житлових будинків.

 

Використовувані матеріали

 

Орієнтовано-стружкові плити (OSB)

(OSB) - це будівельна панель, призначена для широкого спектру застосувань в будівництві і промисловості. Це багатошарова панель, сформована із стрічкової стружки, нарізаної вздовж волокон тонкомерних колод деревини швидкорослих порід і склеєної водостійким сполучною речовиною під впливом високої температури і тиску.

 

Пінополістирол (ПСБ25-Г1)

Пінополістирол - є екологічним, сучасні, довговічний, матеріал, який з недавнього часу стали широко застосовувати в будівництві. Він був відкритий в 1950-тому році. З його допомогою можна домогтися, щоб в будинку була хороша тепло-, звукоізоляція, а також пожежна безпека. Утеплити цокольні поверхи, стіни підвалів і фундаментів можна дуже просто за допомогою такого будівельного матеріалу, який вологостійкий, легкий і довговічний. Також він легко піддається установці і транспортуванні. Термін його експлуатації в найсуворішому кліматі Крайньої Півночі становить 50 років.

 

Сучасний теплоізоляційний і звукоізоляційний матеріал - мінераловатний утеплювач (мінвата)

Сучасний теплоізоляційний і звукоізоляційний волокнистий матеріал, який широко застосовується в будівництві, прийнято робити з силікатних гірських порід, металургійних шлаків і їх сумішей, називається він мінераловатним утеплювачем. По вихідній сировині цей матеріал поділяють на кілька видів: кам'яний і шлаковий. Мінвата виготовлена з доменних шлаків, а також шлаків кольорової металургії, як правило, не довговічна. Тому її найчастіше використовують в дачному будівництві, де легко можна робити різні роботи по ремонту.