Про компанію «ВБК Комплексгруп»

Житлові

«ВБК Комплексгруп» є однією з провідних на ринку з виробництва сендвіч панелей і СІП панелей.

Протягом багатьох років компанія накопичила значний досвід з випуску та продажу даної продукції як в Україні так і країнах Європи і Азії. Сьогодні наша компанія успішно займається не тільки виробництвом Сендвіч і СІП панелей, а промисловим будівництвом, каркасним будівництвом (будівництво будинків за канадською технологією), виготовленням металоконструкцій і монтажем сендвіч панелей.
Комерційні, складські будівлі, будівлі агропромислового комплексу, будівництво будинків з СІП панелей, проектування - неповний перелік нашої діяльності.

 

Наша компанія одна з провідних на ринку з виробництва сендвіч панелей і СІП панелей. «ВБК Комплексгруп» не тільки виробник, а й будівельник! Маючи багаторічний досвід в галузі будівництва та виробництва ми поліпшили якість наших послуг для збільшення конкуренції і збільшення ринку збуту. На сьогоднішній день ми є виробником СІП і сендвіч панелей, а також будівельною компанією з будівництва малоповерхових будинків за канадською технологією з СІП панелей і швидкомонтованих будівель (БМЗ) з зовнішніми огороджувальними конструкціями з сендвіч панелей не тільки по території України, а й країнах Європи.

 

ВОТ ЭТО НЕНУМЕРОВАННЫЙ СПИСОК!

Ми пропонуємо Вам тільки кращі умови співпраці:

  • Величезний вибір вже готових проектів;
  • Хороші умови за допомогою яких можна розробляти нові конструкції будівель;
  • Створення нових проектів, які повністю відповідають індивідуальним вимогам і побажанням кожного клієнта;
  • Замовлення під ключ.

ВОТ ЭТО КАРТИНКА!

 

 

ВОТ ЭТО НУМЕРОВАННЫЙ СПИСОК!

  1. Величезний вибір вже готових проектів;
  2. Хороші умови за допомогою яких можна розробляти нові конструкції будівель;
  3. Створення нових проектів, які повністю відповідають індивідуальним вимогам і побажанням кожного клієнта;
  4. Замовлення під ключ.

ВОТ ЭТО ЦИТАТА!

urna id volutpat lacus laoreet non curabitur gravida arcu ac tortor dignissim convallis aenean et tortor at risus viverra adipiscing at in tellus integer feugiat

ВОТ ЭТО ТАБЛИЦА!

Послуги з будівництва Послуги з будівництва Послуги з будівництва
Промислове та цивільне будівництво Промислове та цивільне будівництво Промислове та цивільне будівництво
Останнім часом в Україні можна спостерігати стрімке підняття цін на житло і зниження рівня життя. Таким чином, багато людей, які бажали придбати собі квартиру, тепер потроху починають замислюватися про малоповерхових будівлях Останнім часом в Україні можна спостерігати стрімке підняття цін на житло і зниження рівня життя. Таким чином, багато людей, які бажали придбати собі квартиру, тепер потроху починають замислюватися про малоповерхових будівлях Останнім часом в Україні можна спостерігати стрімке підняття цін на житло і зниження рівня життя. Таким чином, багато людей, які бажали придбати собі квартиру, тепер потроху починають замислюватися про малоповерхових будівлях
Промислове та цивільне будівництво Промислове та цивільне будівництво Промислове та цивільне будівництво
Промислове та цивільне будівництво Промислове та цивільне будівництво Промислове та цивільне будівництво